Organizator:

Vector Synergy Srebrnym Partnerem kongresu INSECON!

Podziel się

Firma Vector Synergy została uhonorowana prestiżowym tytułem Srebrnego Partnera Kongresu INSECON 2024. To wyróżnienie podkreśla zaangażowanie firmy w rozwijanie dyskusji i innowacji w dziedzinie bezpieczeństwa, dodatkowo umacniając jej pozycję jako kluczowego gracza w branży cybersecurity.

 

Vector Synergy zajmuje się outsourcingiem wysoko wykwalifikowanych ekspertów IT na potrzeby międzynarodowych projektów. Firma jest światowym liderem w zakresie doradztwa i usług technologicznych związanych z cyberobroną, któremu zaufały organizacje takie jak NATO, UE i wiele branż, od bankowości, usług finansowych i ubezpieczeń (BFSI) po przedsiębiorstwa użyteczności publicznej i produkcję. Zatrudnieni przez Vector Synergy konsultanci posiadają poświadczenie bezpieczeństwa osobowego, umożliwiające im pracę nad tajnymi i ściśle tajnymi projektami.

Koncepcja firmy polega na dostarczaniu długoterminowych lub krótkoterminowych specjalistów z odpowiednią kombinacją umiejętności, aby łatwo zintegrować się z organizacją klienta.

Więcej: https://vectorsynergy.com/

 

Międzynarodowy Kongres Cyberbezpieczeństwa INSECON | 15-16.04.2024, Poznań

 

Bądź na bieżąco: LinkedIN INSECON  |  Twitter INSECON