Zostań wystawcą IN.SE.CON 2027. Spotkaj decydentów, ekspertów i liderów odpowiedzialnych za bezpieczeństwo cyfrowe
IN.SE.CON 2026 jako platforma strategicznego dialogu o cyberbezpieczeństwie.
Microsoft Partnerem Strategicznym IN.SE.CON 2026. Europejska perspektywa cyberodporności na Scenie Głównej
IN.SE.CON 2026 - filmowa relacja z pierwszego dnia
ORLEN – Złoty Partner IN.SE.CON 2026 i głos praktyki w debacie o cyberodporności
IN.SE.CON 2026: rekordowa edycja i wspólna agenda dla cyfrowej suwerenności państwa
Aktualności
13-05-26 Cyberwojna bez wypowiedzenia. ORLEN o realnych zagrożeniach i nowej erze obrony
Ataki na infrastrukturę krytyczną nie wymagają formalnego wypowiedzenia wojny. Skutki cyberataku mogą być równie dotkliwe jak uderzenie rakietowe – podkreśla Robert Oleński, Dyrektor Biura Cyberbezpieczeństwa ORLEN S.A., w rozmowie nagranej podczas IN.SE.CON.
15-04-26 Pierwszy dzień Kongresu IN.SE.CON za nami
Uroczystego otwarcia wydarzenia dokonali Filip Bittner, Wiceprezes Zarządu Grupy MTP oraz Cezary Tomczyk, Sekretarz Stanu w Ministerstwie Obrony Narodowej, podkreślając rangę wydarzenia i jego znaczenie dla wymiany doświadczeń w zakresie cyberbezpieczeństwa i rozwoju technologii przełomowych.
15-04-26 Uroczyste otwarcie Kongresu IN.SE.CON
Rozpoczął się Międzynarodowy Kongres Cyberbezpieczeństwa i Technologii Przełomowych IN.SE.CON – jedno z kluczowych wydarzeń poświęconych bezpieczeństwu państwa, współpracy międzysektorowej oraz najnowszym trendom technologicznym.
15-04-26 IN.SE.CON 2026 – Kongres rusza już dziś!
Dziś, 15 kwietnia 2026 r., w Poznań Congress Center rozpoczyna się IN.SE.CON — jedno z najważniejszych wydarzeń branży cyberbezpieczeństwa i technologii w Europie Środkowo-Wschodniej, organizowane przez Ministerstwo Obrony Narodowej i Grupę MTP. Kongres, który przez ostatnie miesiące przygotowywaliśmy...