Organizator:

Sycope w gronie wystawców INSECON 2024!

Podziel się

Sycope jest zaawansowanym rozwiązaniem, które rejestruje, przetwarza i analizuje wszystkie parametry zawarte w NetFlow i powiązanych z nim protokołach, wzbogaca je o dane SNMP, geolokalizację i edytowalne listy adresów IP. System bezpieczeństwa został stworzony w oparciu o metodykę ATT&CK MITRE, a autorskie reguły i mechanizmy detekcji incydentów bezpieczeństwa umożliwiają wykrycie ataków i niepożądanych aktywności w sieci.

Sycope skupia się na projektowaniu i tworzeniu wysoko specjalizowanych rozwiązań do monitorowania i poprawy wydajności sieci. Rozwiązania firmy zostały stworzone i opracowane przez inżynierów, którzy zajmują się problemami wydajności sieci, efektywnością aplikacji i bezpieczeństwem informatycznym.

Podczas zbliżającego się kongresu INSECON firma zaprezentuje swoje rozwiązanie Sycope do monitorowania i bezpieczeństwa sieci, jej przedstawiciele opowiedzą o tym, jak rozwiązanie działa obecnie u wielu polskich podmiotów rządowych, a także przedstawią nowe rozwiązanie klasyfikacji treści, oparte o rozwiązania AI. Uczestnicy dowiedzą się, jak specjalistom z Sycope udało się rozwiązać problemy związane z kategoryzacją stron internetowych w czasie rzeczywistym i wdrożyć dla NASK rozwiązanie chroniące polskich uczniów.

Więcej o firmie: https://www.sycope.com/ 

 

 

Międzynarodowy Kongres Cyberbezpieczeństwa INSECON | 15-16.04.2024, Poznań

 

Bądź na bieżąco -> LinkedIN INSECON